سیاست حفظ حریم خصوصی

سامانه نفحات با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نام دوره های آموزشی، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آن ها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، سامانه نفحات جهت اطمینان از صحت و قطعیت می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۲۲۱۰۰۰۳۰۰۰ شماره‌ای است که سامانه نفحات از طریق آن برای کاربران خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش، خدمات و سرویس‌های ویژه سامانه نفحات را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سامانه نفحات، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سامانه نفحات است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@nafahat-eri.ir اطلاع دهید.
سامانه نفحات ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سامانه نفحات می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت سامانه نفحات، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن ها را در چارچوب فوق‌الذکر به سامانه نفحات اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه سامانه نفحات را از خود سلب می‌کند. سامانه نفحات هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای سامانه نفحات وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که سامانه نفحات همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی سامانه نفحات و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و سامانه نفحات حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
سامانه نفحات برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه استفاده امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.


آدرس:
قم – خیابان جمهوری اسلامی – بلوار شهید عطاران – کوچه ۸ – کوچه شهید عزتی پور – پلاک ۱۰/۱

شماره تلفن و فکس:
۰۲۵-۳۲۹۱۳۴۴۳

ایمیل:
info@nafahat-eri.ir